Pracownik/mechanik utrzymania ruchu

POLIAMID PLASTICS Sp. z o.o. działa na rynku od 1989 roku.

Jesteśmy firmą z doświadczeniem w zakresie projektowania form wtryskowych oraz produkcji detali z tworzyw sztucznych.

W związku z nieustannym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko: PRACOWNIK/MECHANIK UTRZYMANIA RUCHU

Jeśli jesteś osoba która nie boi ubrudzić się rąk smarem, a na dodatek ma doświadczenie w diagnozowaniu, naprawach, przeglądach, konserwacji maszyn produkcyjnych, to możliwe że jesteś kandydatem którego szukamy.

Zakres obowiązków:
  • konserwacja i prowadzenie bieżących napraw urządzeń wykorzystywanych w produkcji;
  • usuwanie bieżących awarii oraz zapobieganie poprzez działania
  • prewencyjne: diagnozowanie problemów, analizowanie ich, poszukiwanie przyczyn oraz proponowanie rozwiązań w celu uniknięcia problemów w przyszłości;
  • wykonywanie przeglądów okresowych oraz codzienna kontrola stanu maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz technicznych;
  •  kontrola maszyn pod względem bezpieczeństwa pracy;
  • sporządzanie raportów.
Czego oczekujemy od kandydata ?
  •  praktycznej wiedzy z zakresu mechaniki/elektroniki/automatyki , albo doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomości zagadnień związanych z automatyką, elektryką, mechaniką oraz pneumatyką
  • umiejętności czytania schematów hydraulicznych i elektronicznych;
  • umiejętności obsługiwania narzędzi pomiarowych;
  • zdolności manualnych i zmysłu technicznego;
  • samodzielności i rzetelności w wykonywaniu powierzonych zadań
  • gotowości do pracy w trybie 2 zmianowym;
  • zdolności do pracy pod presją czasu.
Dodatkowe aututy:
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem;
  • aktualne uprawnienia SEP do 1kV będą dodatkowym atutem
Oferujemy
  • zatrudnienie w stabilnej firmie w oparciu o umowę o pracę;
  • pracę od poniedziałku do piątku 8h dziennie w systemie w dwuzmianowym;
  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności, wiedzy i zaangażowania;
  • atrakcyjny system premiowy
  • premię frekwencyjną
  • bogaty pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie
  • pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym
  • szkolenie wstępne przygotowujące do pracy na stanowisku;
  • możliwość doskonalenia i rozwoju zawodowego poprzez szkolenia;

W aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Poliamid Plastics Sp. z o.o w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”

    Bądźmy w kontakcie