Mechanik Utrzymania Ruchu

POLIAMID PLASTICS S.C. działa na rynku od 1989 roku.

Jesteśmy firmą z doświadczeniem w zakresie projektowania form wtryskowych oraz produkcji detali z tworzyw sztucznych.

W związku z rozwojem firmy i rozszerzeniem jej działalności, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Zmieniacz Form Wtryskowych

Obowiązki
  • konserwacja i prowadzenie bieżących napraw urządzeń wykorzystywanych w produkcji;
  • usuwanie bieżących awarii oraz zapobieganie poprzez działania prewencyjne: diagnozowanie problemów, analizowanie ich, poszukiwanie przyczyn źródłowych oraz proponowanie rozwiązań w celu uniknięcia problemów w przyszłości;
  • wykonywanie przeglądów okresowych oraz codzienna kontrola stanu maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz technicznych;
  • kontrola maszyn pod względem bezpieczeństwa pracy;
  • dbałość o właściwe wykorzystanie powierzonego mienia;
  • sporządzanie raportów.
Wymagania
  • praktyczna wiedza z zakresu mechaniki/elektroniki/automatyki bądź doświadczenie na stanowisku technika/specjalisty ds. utrzymania ruchu (minimum rok);
  • aktualne uprawnienia SEP do 1kV;
  • dobra znajomość schematów hydraulicznych i elektronicznych;
  • znajomość zagadnień związanych z automatyką, elektryką, mechaniką oraz pneumatyką;
  • umiejętność obsługiwania narzędzi pomiarowych;
  • zdolności manualne i zmysł techniczny;
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem;
  • kreatywność oraz samodzielność;
  • gotowość do pracy w trybie 2 zmianowym;
  • zdolność do pracy pod presją czasu.
Oferujemy
  • zatrudnienie w stabilnej firmie w oparciu o umowę o pracę;
  • pracę od poniedziałku do piątku 8h dziennie w systemie w dwuzmianowym;
  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności, wiedzy i zaangażowania;
  • szkolenie wstępne przygotowujące do pracy na stanowisku;
  • możliwość doskonalenia i rozwoju zawodowego poprzez szkolenia;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • odpowiedzialną, pełną wyzwań prace.
Wymiar pracy:

pełny etat

Typ umowy:

umowa o pracę

Lokalizacja:

Kłodzko, woj. dolnośląskie

W aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

    Bądźmy w kontakcie