Lider magazynu z uprawnieniami UDT

Jeśli myślisz o zmianie pracy i szukasz solidnego, wrażliwego społecznie, nowoczesnego pracodawcy, to zapoznaj się z ofertą pracy Poliamid Plastics, który od 35 lat pracuje na miano rzetelnego i stabilnego pracodawcy w regionie.

Zakres obowiązków
  • Zarządzanie magazynem wyrobów gotowych, komponentów i surowców
  • Planowanie i koordynowanie prac podległego zespołu
  • Nadzór nad jakością wykonywanych prac i ich terminowością
  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej
  • Raportowanie w oparciu o wskaźniki magazynowe
  • Kompletacja zamówień
  • Zarządzanie procesem przygotowywania wysyłki do klienta
  • Koordynowanie i przestrzeganie okien rozładunkowo załadunkowych w systemie
  • Odpowiedzialność w strefie wysyłki/załadunku
  • Odpowiedzialność za stany magazynowe, okresowe przeprowadzanie inwentaryzacji oraz jej wyniki
  • Wystawianie dokumentów WZ, CMR ,itp., drukowanie etykiet i wysyłanie towaru z pełną dokumentacją
  • Sprawdzanie poprawności przyjmowanych dostaw z dokumentami przewozowymi
  • Dbałość o bezpieczne środowisko pracy, przestrzeganie zasad BHP oraz przepisów przeciwpożarowych
  • Praca zgodna z zasadami 5S
Wymagania
  • Uprawnienia na wózki widłowe -UDT- warunek konieczny
  • Znajomość programu Excel, Word
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność planowania i koordynowania prac podległego zespołu
  • Znajomość zasad i procedur funkcjonowania magazynu
  • Znajomość dokumentacji i procesów magazynowych
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
Oferujemy
  • Zatrudnienie w stabilnej firmie działającej od 35 lat na rynku pracy
  • Umowę o pracę (nie praktykujemy umów tzw. śmieciowych)
  • Pracę od poniedziałku do piątku 8h dziennie w systemie w trzyzmianowym
  • Dobre wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności, wiedzy i zaangażowania
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Premię frekwencyjną
  • Bogaty pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)
  • Pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym
  • Kompleksowe szkolenie wdrożeniowe przygotowujące do pracy na stanowisku
  • Możliwość doskonalenia i rozwoju zawodowego poprzez szkolenia
  • Gratyfikacja finansowa za wdrażanie własnych pomysłów
  • Praca w przyjaznym środowisku pracy

W aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Poliamid Plastics Sp. z o.o w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

    Bądźmy w kontakcie