Zmieniacz Form Wtryskowych

POLIAMID PLASTICS S.C działa na rynku od 1989 roku.

Jesteśmy firmą z doświadczeniem w zakresie projektowania form wtryskowych oraz produkcji detali z tworzyw sztucznych.

W związku z nieustannym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

„Zmieniacz Form Wtryskowych”

Obowiązki
  • Realizacja zmian form na wtryskarkach zgodnie z planem
  • Wypełnianie odpowiedniej dokumentacji
  • Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z funkcjonowaniem maszyn produkcyjnych
  • Zmiana formy zgodnie z dokumentacją
  • Praca wg norm i standardów firmy
Wymagania
  • Zainteresowania związane z mechaniką maszyn / pojazdów (warunek konieczny)
  • Ciągłe doskonalenie procesu zmiany formy
  • Umiejętności manualne
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub w podobnym charakterze pracy
  • Zdolności manualne i zmysł techniczny
  • Samodzielność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
Oferujemy
  • Zatrudnienie w stabilnej firmie działającej od 33 lat na rynku pracy
  • Umowę o pracę ( nie praktykujemy umów tzw. „śmieciowych” )
  • Pracę od poniedziałku do piątku 8h dziennie w systemie w trzyzmianowym;
  • Dobre wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności, wiedzy i zaangażowania;
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Premię frekwencyjną
  • Bogaty pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie )
  • Pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym
  • Kompleksowe szkolenie wdrożeniowe przygotowujące do pracy na stanowisku
  • Możliwość doskonalenia i rozwoju zawodowego poprzez szkolenia
  • Gratyfikacja finansowa za wdrażanie własnych pomysłów
  • Praca w przyjaznym środowisku pracy
Wymiar pracy:

pełny etat

Typ umowy:

umowa o pracę

Lokalizacja:

Kłodzko, woj. dolnośląskie

W aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

    Bądźmy w kontakcie