Ustawiacz procesu wtrysku

POLIAMID PLASTICS S.C. działa na rynku od 1989 roku.

Jesteśmy firmą z doświadczeniem w zakresie projektowania form wtryskowych oraz produkcji detali z tworzyw sztucznych.

W związku z rozwojem firmy i rozszerzeniem jej działalności, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Ustawiacz form wtryskowych

Obowiązki
  •     Realizacja planu produkcyjnego
  •     Wypełnianie odpowiedniej dokumentacji
  •     Kontrola detali przed dopuszczeniem do produkcji
  •     Bieżąca kontrola procesu oraz poprawności działania urządzeń peryferyjnych
  •     Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z funkcjonowaniem maszyn   produkcyjnych
  •     Ustawianie procesu wtrysku zgodnie z dokumentacją
  •     Praca wg norm i standardów firmy
Wymagania
  •      Dobra znajomość procesu wtrysku
  •      Umiejętność rozwiązywania problemów procesowych
  •      Systematyczność oraz rzetelność
  •      Przestrzeganie dyscypliny pracy
  •      Dbanie o czystość odzieży roboczej i stanowiska pracy
  •      Ciągłe doskonalenie procesu wtrysku
  •      Ścisła współpraca z działem Technologicznym i Planowania
  •      Dbanie o dobry wizerunek firmy
Ogerujemy
  •     Umowę o pracę na pełny etat
  •     Pracę w systemie trzyzmianowym
  •     Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  •     Atrakcyjny system premiowania
  •     Szkolenia techniczne podnoszące kwalifikacje
  •     Dofinansowanie do ubezpieczenia
  •     Pakiet medyczny
  •     Parking pracowniczy
Wymiar pracy:

pełny etat

Typ umowy:

umowa o pracę

Lokalizacja:

Kłodzko, woj. dolnośląskie

W aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

    Bądźmy w kontakcie