Operator wózka widłowego -Magazynier

POLIAMID PLASTICS Sp. z o.o. działa na rynku od 1989 roku.

Jesteśmy firmą z doświadczeniem w zakresie projektowania form wtryskowych oraz produkcji detali z tworzyw sztucznych.

W związku z rozwojem firmy i rozszerzeniem jej działalności, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Operator wózka widłowego -magazynier

Obowiązki
  • przygotowywanie komponentów pod produkcję
  • ewidencjonowanie surowców z produkcji i dostawców zewnętrznych w systemie oraz rozlokowywanie na obszarze magazynu
  • rozładunek i załadunek oraz kontroli przychodzącego towaru
  • rozładunek i załadunek transportów od klientów i dostawców
  • kompletowanie zamówień, wydawanie towaru, przygotowywanie wysyłek do klientów,
  • praca ze skanerem
  • obsługa wózka widłowego (z uprawnieniami wydanymi przez UDT);
  • pomoc w przeprowadzaniu bieżących inwentaryzacji;
Wymagania
  • mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie lub na podobnym stanowisku
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych ( potwierdzone UDT )   (w przypadku braku uprawnień gotowość do odbycia szkolenia)
  • znajomość gospodarki magazynowej (inwentaryzacja, dokumenty magazynowe)
  • rzetelność i samodzielność w realizowaniu powierzonych obowiązków
  • umiejętność organizacji pracy własnej, proaktywne podejście do pracy
  • zaangażowanie, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • gotowość na prace w systemie 2 lub 3 zmianowym
Oferujemy
    • zatrudnienie w stabilnej firmie działającej od 33 lat na rynku pracy
    • umowę o pracę ( nie praktykujemy umów tzw. śmieciowych )
    • pracę od poniedziałku do piątku 8h dziennie w systemie w trzyzmianowym;
    • dobre wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności, wiedzy i zaangażowania;
    • atrakcyjny system premiowy
    • premię frekwencyjną
    • bogaty pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie )
    • pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym
    • kompleksowe szkolenie wdrożeniowe przygotowujące do pracy na stanowisku
    • możliwość doskonalenia i rozwoju zawodowego poprzez szkolenia
    • gratyfikacja finansowa za wdrażanie własnych pomysłów
    • praca w przyjaznym środowisku pracy

Wymiar pracy:

pełny etat

Typ umowy:

umowa o pracę

Lokalizacja:

Kłodzko, woj. dolnośląskie

W aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

    Bądźmy w kontakcie