Operator przygotowania produkcji

POLIAMID PLASTICS S.C. działa na rynku od 1989 roku.

Jesteśmy firmą z doświadczeniem w zakresie projektowania form wtryskowych oraz produkcji detali z tworzyw sztucznych.

W związku z rozwojem firmy i rozszerzeniem jej działalności, poszukujemy kandydatów na stanowisko: OPERATOR PRZYGOTOWANIA PRODUKCJI

Obowiązki
  • Odpowiedzialność za procesy i przepływy towarów w obrębie danych działów
  • Dostarczanie na produkcję komponentów/półproduktów/surowców oraz ich rozmieszczanie według przyjętych zasad
  • Praca przy przewożeniu surowców i półproduktów między budynkami
  • Zarządzanie surowcami oraz ich punktualne dostarczanie na linie produkcyjne
  • Weryfikacja stanów wprowadzonych do systemu
  • Prowadzenie ewidencji materiałów i raportowanie niezgodności
  • Obsługa skanerów w zakresie potwierdzania realizacji zadań
  • Współpraca z innymi obszarami w celu zapewnienie wydajnej pracy
  • Dbałość o bezpieczeństwo i jasną komunikację w magazynie
  • Utrzymywanie ładu i porządku w miejscu pracy
Wymagania
  • Rzetelności w realizacji zleconych obowiązków i poczucia odpowiedzialności za powierzony sprzęt
  • Umiejętności planowania i organizacji pracy
  • Samodzielności w działaniu
  • Dyspozycyjności i gotowości do pracy w systemie 3 zmianowym
  • Znajomości MS Office
  • Pozytywnego nastawienia do rozwoju indywidualnego oraz zespołowego
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • (Dodatkowym atutem byłaby znajomość programu Comarch ERP)
Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie- umowa o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
  • Szkolenia realizowane przez wewnętrzny dział w firmie
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Premia frekwencyjna
  • Bogaty pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie )
  • Praca w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym
Wymiar pracy:

pełny etat

Typ umowy:

umowa o pracę

Lokalizacja:

Kłodzko, woj. dolnośląskie

W aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

    Bądźmy w kontakcie