Inspektor Jakości

POLIAMID PLASTICS S.C. działa na rynku od 1989 roku.

Jesteśmy firmą z doświadczeniem w zakresie projektowania form wtryskowych oraz produkcji detali z tworzyw sztucznych.

W związku z rozwojem firmy i rozszerzeniem jej działalności, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Zmieniacz Form Wtryskowych

Obowiązki
  • rozwiązywanie bieżących problemów związanych z kontrolą jakości na produkcji
  • zatwierdzanie startów i uruchomień produkcji
  • zatwierdzanie detali w procesie rozpoczęcia produkcji
  • kontrola wyrywkowa detali w procesie produkcyjnym
  • optymalizacja procesów produkcyjnych pod względem poprawy jakości
  • współpraca z klientami wewnętrznymi ( produkcja, logistyka wewnętrzna)
  • przeprowadzanie szkoleń z zakresu kontroli jakości
  • zarządzanie materiałem niezgodnym z wymaganiami jakości
Wymagania
  •  troska o jakość produktów
  •  aktualizowanie wiedzy na temat wymogów jakościowych
  •   prowadzenie dokumentacji
  •   dokonywanie okresowych ocen jakości
  •   współpraca z działem zajmującym się inżynierią procesu
  •   znajomość narzędzi kontrolno-pomiarowych
Oferujemy
  • zatrudnienie w stabilnej firmie w oparciu o umowę o pracę;
  • pracę od poniedziałku do piątku 8h dziennie w systemie w dwuzmianowym;
  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności, wiedzy i zaangażowania;
  • szkolenie wstępne przygotowujące do pracy na stanowisku;
  • możliwość doskonalenia i rozwoju zawodowego poprzez szkolenia;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • odpowiedzialną, pełną wyzwań prace.
Wymiar pracy:

pełny etat

Typ umowy:

umowa o pracę

Lokalizacja:

Kłodzko, woj. dolnośląskie

W aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

    Bądźmy w kontakcie