Etykietowanie /pakowanie towarów magazynowych

POLIAMID PLASTICS S.C. działa na rynku od 1989 roku.

Jesteśmy firmą z doświadczeniem w zakresie projektowania form wtryskowych oraz produkcji detali z tworzyw sztucznych.

W związku z rozwojem firmy i rozszerzeniem jej działalności, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Etykietowanie /pakowanie towarów magazynowych

Głównym zadaniem pracownika na tym stanowisku będzie dbałość o identyfikację wszystkich produktów oraz odpowiednia organizacja składowanych ładunków.

Obowiązki
  • Drukowanie etykiet oraz kontrola ich zgodności z towarem przeznaczonym do wysyłki
  • Etykietowanie produktów oraz palet
  • Kompletowanie i przygotowywanie zamówień do wysyłki
  • Kontrola nad prawidłowym pakowaniem i zabezpieczaniem zamówień
  • Układanie towaru na paletach
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów
  • Utrzymywanie porządku w miejscu pracy
  • Przestrzeganie zasad BHP
Wymagania
  • Zdolności manualne
  • Dokładność i szczegółowość wykonywanych obowiązków
  • Rzetelność prowadzonej dokumentacji
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • Mile widziana praca na podobnym stanowisku
Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie- umowa o pracę
  • Pracę w systemie jednozmianowym w godzinach 10:00-18:00
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
  • Szkolenia realizowane przez wewnętrzny dział w firmie
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Premia frekwencyjna
  • Bogaty pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie )
  • Praca w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym
Wymiar pracy:

pełny etat

Typ umowy:

umowa o pracę

Lokalizacja:

Kłodzko, woj. dolnośląskie

W aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

    Bądźmy w kontakcie