Brygadzista produkcji

POLIAMID PLASTICS SP. Z O.O działa na rynku od 1989 roku.

Jesteśmy firmą z doświadczeniem w zakresie projektowania form wtryskowych oraz produkcji detali z tworzyw sztucznych.

W związku z nieustannym rozwojem firmy poszukujemy kandydata na stanowisko: „BRYGADZISTA PRODUKCJI”

W Poliamid Plastics Brygadzista jest odpowiedzialny za nadzorowanie pracy wykonywanej przez zespół pracowników produkcyjnych. Poza wyznaczaniem obowiązków poszczególnym pracownikom kontroluje sposób ich realizacji z uwzględnieniem zasad BHP.

Zakres obowiązków:
  • Kontrola nad produkcją wyrobów na wtryskarkach zgodnie z dokumentacją technologiczną i ustaloną wydajnością zmianową
  • Kontrola kolejności wykonywania zleceń
  • Współpraca z kontrolą jakości) w celu kontroli realizacji wg założeń technologii
  • Kontrola odliczania, opisywania wyrobów i ich składowania
  • Usuwanie drobnych zakłóceń i awarii w pracy wtryskarek
  • Odpowiedzialność za uruchomienie bieżącej zmiany produkcji
  • Nadzór i koordynacja pracy podległych pracowników, reagowanie na niewłaściwe zachowania
  • Odpowiedzialność za terminowość realizacji zadań i raportowanie wszelkich problemów z ich realizacją
  • Odpowiedzialność za przestrzeganie standardów 5S w podległym obszarze
  • Odpowiedzialność za realizację założonego planu produkcji
  • Współpraca z planistą produkcji przy optymalizacji i zmianach dziennego planu produkcji
  • Ścisła współpraca z zmieniaczem, ustawiaczem i technologiem w celu zoptymalizowania zmian form i ustawienia procesu
  • Praca nad wydajnością podległego obszaru

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku lub w podobnym charakterze pracy
  • Doświadczenie w pracy przy produkcji
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem – mile widziane
  • Gotowość do pracy trzyzmianowej
  • Komunikatywna znajomość języka polskiego
  • Zdolności manualne i zmysł techniczny
  • Samodzielność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
Oferujemy
  • Zatrudnienie w stabilnej firmie działającej od 34 lat na rynku pracy;
  • Umowę o pracę ( nie praktykujemy umów tzw. śmieciowych );
  • Pracę od poniedziałku do piątku 8h dziennie w systemie w trzyzmianowym;
  • Dobre wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności, wiedzy i zaangażowania;
  • Atrakcyjny system premiowy;
  • Premię frekwencyjną;
  • Bogaty pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie );
  • Pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym;
  • Kompleksowe szkolenie wdrożeniowe przygotowujące do pracy na stanowisku;
  • Możliwość doskonalenia i rozwoju zawodowego poprzez szkolenia;
  • Gratyfikacja finansowa za wdrażanie własnych pomysłów;
  • Praca w przyjaznym środowisku pracy;

W aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

    Bądźmy w kontakcie